Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  Бренд: nip
  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  Шифра: 4435605
  ден 500,00 со ддв.
  i h

  • Сите делови се собираат еден во друг, за лесно чување
  • Екстра широк отвор за лесно чистење и полнење
  • Удобна форма за лесно држење
  • Цврста градба
  • Направено од безбедни и 0% BPA материјали
  • Безбедна за перење во машина за садови
  • Одговара на сите шишиња со широк отвор од First Moments програмата
  • Вклучен капак за безбедно пренесување и замрзнување
  • Достапно во различни дизајни
  • Дел од All-in-One системот

  (sise) (нип) (sise so sirok otvor) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ