Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  NIP Cherry - Лажалка цуцла каучук

  Бренд: nip
  ден 155,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Достапни во 2 величини, 1 (од 0 до 6 месеци), 2 (од 6 месеци нагоре)

  • Облик кој овозможува природно чувство на цицање како на мајчината дојка.

  • Со отвор направен од латекс.

  • Кружна форма која спречува создавање на притисок, произведена од мека и безбедна пластика

  • Содржи држач во форма на прстен за лесно држење на цуцлата.

  • Модерни и светли бои со ефекти на бисер.

  • Препорачани од акушерки

  • Произведени во Германија

  • 0% BPA

  (cucla) (cucla lazalka) (nip)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Достапни во 2 величини, 1 (од 0 до 6 месеци), 2 (од 6 месеци нагоре)

  • Облик кој овозможува природно чувство на цицање како на мајчината дојка.

  • Со отвор направен од латекс.

  • Кружна форма која спречува создавање на притисок, произведена од мека и безбедна пластика

  • Содржи држач во форма на прстен за лесно држење на цуцлата.

  • Модерни и светли бои со ефекти на бисер.

  • Препорачани од акушерки

  • Произведени во Германија

  • 0% BPA

  (cucla) (cucla lazalka) (nip)

  Ознаки за производ