Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Nip - Cool Twister

  Бренд: nip
  Патентиран производ од германскиот бренд Nip. Лесен за употреба и не користи струја или батерии. Безбеден, брз и здрав.
  Шифра: 4437090
  ден 1.700,00 со ддв.
  ден 1.240,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Патентиран производ од германскиот бренд Nip.
  • Лесен за употреба и не користи струја или батерии.
  • Безбеден, брз и здрав.
  • Ја лади водата до оптимална температура без да се изгубат нутритивните состојки.
  • Компактен и идеален за транспорт.
  • Работи на ладна вода.
  • Лесен за чистење и одржување.
  • Одговара на сите шишиња на брендот NIP.
  • Произведен во Германија.
  • Направен од пластика со 0% BPA.
  • Препорачано од акушери.

  (cool tvister)(nip)(кул твистер)(нип)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Патентиран производ од германскиот бренд Nip.
  • Лесен за употреба и не користи струја или батерии.
  • Безбеден, брз и здрав.
  • Ја лади водата до оптимална температура без да се изгубат нутритивните состојки.
  • Компактен и идеален за транспорт.
  • Работи на ладна вода.
  • Лесен за чистење и одржување.
  • Одговара на сите шишиња на брендот NIP.
  • Произведен во Германија.
  • Направен од пластика со 0% BPA.
  • Препорачано од акушери.

  (cool tvister)(nip)(кул твистер)(нип)

  Ознаки за производ