Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  NIP Family – Лажалка цуцла (каучук)

  Бренд: nip
  Шифра: 4431000
  ден 195,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Мека и ортопетски обликувана цуцла од каучук.

  • Ортопетски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

  • Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

  • Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

  • Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

  • 0% BPA

  • Достапни во 3 големини

  (cucla) (lazalka) (nip)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Мека и ортопетски обликувана цуцла од каучук.

  • Ортопетски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

  • Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

  • Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

  • Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

  • 0% BPA

  • Достапни во 3 големини

  (cucla) (lazalka) (nip)

  Ознаки за производ