Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  NIP Life – Лажалка цуцла силикон

  Бренд: nip
  Слатки цуцли лажалки во облик на животни.
  Шифра: 4431301
  ден 205,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Уникатен животински дизајн.

  • Мека и ортопедски обликувана цуцла од силикон.

  • Ортопедски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

  • Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

  • Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

  • Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

  • 0% BPA

  (cucla) (lazalka) (nip)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Уникатен животински дизајн.

  • Мека и ортопедски обликувана цуцла од силикон.

  • Ортопедски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

  • Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

  • Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

  • Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

  • 0% BPA

  (cucla) (lazalka) (nip)

  Ознаки за производ