Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Опрема за бебиња

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Kikka Boo - Fantasia џампер

  Kikka Boo - Fantasia џампер

  Fantasia, џамперот за на врата го прави играњето на бебето уште попријатно од вообичаеното. Тоа ја задоволува љубопитноста на бебето му помага при и за стабилен раст на телото. Вклучете некои од нежните мелодии и светла, и подготвени сте!
  ден 3.290,00 со ддв.
  Слика на Kikka Boo ABC дубак

  Kikka Boo ABC дубак

  Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.
  ден 4.690,00 со ддв.
  Слика на Дрвено креветче Loco Croco

  Дрвено креветче Loco Croco

  Дрвени креветчиња направени од високо квалитетен медиапан. Самото креветче има и опција, механизам, за лулање со кое полесно ќе го смирите и успиете вашето дете.
  ден 9.890,00 со ддв.
  Слика на Душек за креветче - Hello Koala

  Душек за креветче - Hello Koala

  Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.
  ден 1.640,00 со ддв.
  Слика на Камера безжична Kikka boo - 24/7

  Камера безжична Kikka boo - 24/7

  Безжична камера Kikka boo-24/7 која се поврзува со вашиот мобилен телефон ви овозможува да бидете во постојан контакт со вашето бебе.
  ден 2.890,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - LIBRO

  Количка Kikka Boo - LIBRO

  Летна количка која е многу лесна и исто така лесна за склопување и транспорт. Достапна во три бои.
  ден 7.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - CROXX

  Количка Loco Croco - CROXX

  ден 19.990,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - ANGEL'S HUG 3 in 1

  Релаксатор Kikka Boo - ANGEL'S HUG 3 in 1

  Еден од најголемите подароци што можете да му ги дадете на вашето дете е дарот на удобност. Angel's Hug релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчиња и мали деца. Неговите нежни вибрации и умереното лулање ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Исто така, овој релаксатор можете да го користите во три функции, како релаксатор, лулашка и хранилка. Рајот се чуствува со Angel's Hug.
  ден 11.990,00 со ддв.
  Слика на Видеофон Kikka Boo - Attento

  Видеофон Kikka Boo - Attento

  Со овој видеофон лесно ќе можете да го гледате вашето бебе. Уредот е опремен со камера која подржува ноќно гледање, звучник и микрофон за двонасочна комуникација и дисплеј.
  ден 6.490,00 со ддв.
  Слика на Дрвено креветче Жирафа

  Дрвено креветче Жирафа

  Креветче од Полскиот пренд Drewex.
  ден 6.890,00 со ддв.
  Слика на Дубак Kikka Boo - Rent a happy car

  Дубак Kikka Boo - Rent a happy car

  ден 4.290,00 со ддв.
  Слика на Дубак Kikka Boo - Unicorn

  Дубак Kikka Boo - Unicorn

  ден 4.290,00 со ддв.
  Слика на Душек за транспортно креветче Stars Kikka Boo

  Душек за транспортно креветче Stars Kikka Boo

  Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.
  ден 1.890,00 со ддв.
  Слика на Игрална Kikka Boo ENJOY

  Игрална Kikka Boo ENJOY

  Игралната обезбедува целосна удобност, добра и безбедна игра на вашето дете.
  ден 4.390,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - LIZARD 2

  Количка Loco Croco - LIZARD 2

  Lizard е количка во која веднаш ќе се вљубите, на прв поглед. Направивме големи обиди и напори да создадеме количка која ќе биде модерна, амортизирана, лесна и практична за секодневна употреба, одбирајќи ги најдобрите материјали со најприлагодните бои. Иако навидум изгледа голема, всушност е тешка околу 13 килограми. Ја направивме количката со EVA тркалца кои многу го олеснуваат управувањето дури и со една рака. Подлогата за грбчето има повеќе опции за прилагодување, така што ја прави идеална за потребите на детето. Делот со подлогата за потпирање на нозете може да се крене и да се направи креветче (простор) каде детото може слобдно да си преспие додека го шетате во паркот или некоја друга средина. Lizard лесно се расклопува и склопува, лесен за транспорт и лесно можете да го вметнете во вашиот автомобил.
  ден 11.990,00 со ддв.
  Слика на Креветче Kikka Boo - Mam&me

  Креветче Kikka Boo - Mam&me

  ден 4.990,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - LULLA

  Релаксатор Kikka Boo - LULLA

  Lulla релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулање ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак… Работи со 4хAA батерии за основната машина и 4хААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
  ден 6.800,00 со ддв.
  Слика на Џампер розев

  Џампер розев

  ден 4.990,00 со ддв.
  Слика на Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

  Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

  Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.
  ден 6.490,00 со ддв.
  Слика на Бебифон Kikka Boo - Foster

  Бебифон Kikka Boo - Foster

  Бебифонот ви овозможува да бидете во постојан контакт со вашето бебе.
  ден 3.590,00 со ддв.
  Слика на Дрвено креветче - Paula

  Дрвено креветче - Paula

  ден 5.190,00 со ддв.
  Слика на Душек мемори пена Kikka Boo - My Little Bear

  Душек мемори пена Kikka Boo - My Little Bear

  Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.
  ден 1.790,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - LIZARD 1

  Количка Loco Croco - LIZARD 1

  Lizard е количка во која веднаш ќе се вљубите, на прв поглед. Направивме големи обиди и напори да создадеме количка која ќе биде модерна, амортизирана, лесна и практична за секодневна употреба, одбирајќи ги најдобрите материјали со најприлагодните бои. Иако навидум изгледа голема, всушност е тешка околу 12 килограми. Ја направивме количката со EVA тркалца кои многу го олеснуваат управувањето дури и со една рака. Подлогата за грбчето има повеќе опции за прилагодување, така што ја прави идеална за потребите на детето. Делот со подлогата за потпирање на нозете може да се крене и да се направи креветче (простор) каде детото може слобдно да си преспие додека го шетате во паркот или некоја друга средина. Lizard лесно се расклопува и склопува, лесен за транспорт и лесно можете да го вметнете во вашиот автомобил.
  ден 11.990,00 со ддв.
  Слика на Проодувалка  Kikka boo

  Проодувалка Kikka boo

  ден 2.690,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - STARS

  Релаксатор Kikka Boo - STARS

  Stars релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. - Батериите се купуваат дополнително.
  ден 5.690,00 со ддв.
  Слика на Транспортно креветче Kikka Boo Milky way

  Транспортно креветче Kikka Boo Milky way

  Транспортно креветче Kikka Boo Milky way • Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  ден 6.590,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

  Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

  Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче. • далечински управувач е вклучен во пакувањето • адаптерoт е вклучен во пакувањето • потребно е 4D батерија - која не е вклучена со производот • меко и удобно седиште • безбедносен систем со 5 точки на поврзување • лесен за склопување и пренесување
  ден 13.490,00 со ддв. ден 11.490,00 со ддв.
  Слика на Џампер

  Џампер

  ден 3.990,00 со ддв.
  Слика на Бебифон Kikka Boo - Echo

  Бебифон Kikka Boo - Echo

  Овозможете си да бидете во постојан контакт со вашето бебе со помош на овој бебифон.
  ден 2.100,00 со ддв.
  Слика на Дрвено креветче Klups - Safari

  Дрвено креветче Klups - Safari

  ден 5.890,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 1.090,00 Max: ден 26.400,00
  ден1090 ден26400
  • Розева
  • Црвена
  • Беж
  • Сива
  • Беж Меланж
  • Светло сива Менланж
  • Сина
  • Виолетова
  • Плава
  • Тиркиз
  • Зелена
  • Тиркизна
  • Црна
  • Темно сива
  • Сино
  • Кафена
  • Минт
  • Портокалова
  • Жирафа
  • Бела
  • Крем
  • Светло сива
  • Сива меланж
  • Жолта
  • Сива карирана
  • Сива светло
  • Сива Меланж
  • Кафено
  • Зелен
  • Сива темно
  • Сива темна
  • Зиг Заг
  • Џангл
  • Лисица
  • Крогодил
  • Темно сина
  • Сива светла
  • Реинобоу
  • Beige Bird
  • Grey Deer
  • Pink Rabbit
  • Старс
  • Stars
  • Clouds
  • Зелено
  • Сиво
  • Триаголник
  • Месечина
  • Мече на облак
  • Мече кафено
  • Брод
  • Blue Animals
  • Pink birds
  • Gray forest
  • Watermelon
  • Ракета
  • Морски свет
  • Jungle
  • Heart
  • алое
  • Бамбу
  • Мрежа
  • Мече
  • Лав
  • Пеперутка
  • Дотс
  • Dots
  • Hearts
  • Puppy on baloon
  • Cat Lovely Day
  • Pink bunnu
  • Аdventure boy 2 in 1
  • Adventure girl 2 in 1
  • Алое
  • Бамбу