Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Полициска станица

  Мини полициска станица. Нека вашето дете биде херојот и ги фати сите криминалци.
  Шифра: 28562
  ден 600,00 со ддв.

  • Производот не користи батерии.

  • Димензии на производот: 24x20x12

  • Димензии на пакувањето: 26x40x7.8 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Производот не користи батерии.

  • Димензии на производот: 24x20x12

  • Димензии на пакувањето: 26x40x7.8 cm

  Ознаки за производ