Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'безбедно'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Седиште Loco Croco - GATOR

  Седиште Loco Croco - GATOR

  Gator (Гатор) е меѓу првите и најдобрo продаваните артикли, топло добредојдено дополнувања во семејството на брендот Loco Croco. Ова седиште за во автомобил може да се користи за бебиња до 5 години, почнувајќи од првите денови од нивниот живот. Опремен со 4-позициско подесување на навалување, што овозможува сместување на бебето во режим и на лежење.
  ден 4.790,00 со ддв.
  Слика на Трицикл Loco Croco - LC2

  Трицикл Loco Croco - LC2

  Loco Croco LC2 е трицикл со многу удобно, големо седиште кое може да се ротира. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти. Големо покривче за сенка. Помошни држачи за ноџињата на помали дечиња. Рачката за управување се подесува по висина. Помошна корпа за багаж.
  ден 4.890,00 со ддв.
  Слика на Хранилка Kikka Boo - CREAMY

  Хранилка Kikka Boo - CREAMY

  Хранилка Creamy, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. Достапно во четири бои . Creamy хранклата е одличен избор за вашето најмило.
  ден 2.490,00 со ддв.