Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'играчка'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Loco Croco 3 во 1 тротинет

  Loco Croco 3 во 1 тротинет

  Три намени, три забави, запаковани во еден практичен и модерен детски тротинет. Може вие да го туркате детето при прошетка или може детето само да се вози седејќи или стоејќи.
  ден 1.490,00 со ддв.
  Слика на Бебе кукла

  Бебе кукла

  Бебе кукла со сет за новороденче. Бебето испушта звуци при притискање на копчето од уредот кој се наоѓа во пределот на стомакот. Уредот работи на 4x 3V CR батерии кои се вклучени во производот.
  ден 650,00 со ддв.
  Слика на Заљубено ѓаволче

  Заљубено ѓаволче

  Плишана играчка- срце, направена од висококвалитетен плиш и безопасни материјали. Според европската стандардна директива 2009/48 / EC.
  ден 140,00 со ддв.
  Слика на Змеј

  Змеј

  ден 750,00 со ддв.
  Слика на Кадифено мече

  Кадифено мече

  Плишана играчка- мече, направена од висококвалитетен плиш и безопасни материјали. Според европската стандардна директива 2009/48 / EC. Достапно во две бои (кафено и темно кафено) и две големини.
  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Камион

  Камион

  Камион за пренесување, дел од колекцијата на камиони "City Builder". Играчката не користи батерии.
  ден 400,00 со ддв.