Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'седиште'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Количка Kikka Boo DARLING 2 во 1

  Количка Kikka Boo DARLING 2 во 1

  Комбинирана количка од брендот на KIkka Boo која го олеснува секојдневието со вашето дете. Darling е количка 2 во 1 (транспортер и седиште за во автомобил), лесна за употреба, управување и со голема удобност.
  ден 9.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo MAUI 3 во 1

  Количка Kikka Boo MAUI 3 во 1

  Комбинирана количка од брендот на KIkka Boo која го олеснува секојдневието со вашето дете. Maui е количка 3 во 1 (количка, транспортер и седиште за во автомобил), лесна за употреба, управување и со голема удобност.
  ден 18.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo UGO 3 во 1

  Количка Kikka Boo UGO 3 во 1

  Комбинирана количка од брендот на KIkka Boo која го олеснува секојдневието со вашето дете. UGO е количка 3 во 1 (количка, транспортер и седиште за во автомобил), лесна за употреба, управување и со голема удобност.
  ден 17.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - TORNADO T4

  Количка Loco Croco - TORNADO T4

  ден 13.900,00 со ддв.
  Слика на Сeдиште Kikka Boo - O'RIGHT

  Сeдиште Kikka Boo - O'RIGHT

  Безбедност, удобност, тежина, соодветни материјали. Забавен и ангажиран дизајн за бебето. Сето тоа е она што го барате и што едно седиште за во автомобил треба да го има.
  ден 5.290,00 со ддв.
  Слика на Седиште Kikka Boo - HOOD

  Седиште Kikka Boo - HOOD

  Hood е универзално седиште за во автомобил, кое на бебето/детето, ќе му го направи забавно возењето.
  ден 5.290,00 со ддв.