Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'автомобил'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Racing автомобил на далечинско

  Racing автомобил на далечинско

  Тркачки автомобил на далечинско со одличен дизајн и модерни графити. Однапред на автомобилот има ЛЕД светла кои се активираат при возење. На далечинското има посебно копче на кое се управува отворањето и затворањето на вратите од истиот.
  ден 800,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор BMW X

  Автомобил на акумулатор BMW X

  Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.
  ден 6.900,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор BMW М

  Автомобил на акумулатор BMW М

  Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.
  ден 11.400,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор MUSTANG

  Автомобил на акумулатор MUSTANG

  Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.
  ден 8.900,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на далечинско

  Автомобил на далечинско

  Спортски автомобил на бежичен далечински управувач, достапен во две бои: црвена и жолта. Автомобилот има ЛЕД сијалички на предниот дел кои се активираат при возење на автомобилот. Автомобилот користи 3x 1.5V AA батерии, додека далечинскиот управувач користи 2x 1.5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.
  ден 700,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - TORNADO T4

  Количка Loco Croco - TORNADO T4

  ден 13.900,00 со ддв.