Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Производот е означен со 'nip'

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Nip - Cool Twister

  Nip - Cool Twister

  Патентиран производ од германскиот бренд Nip. Лесен за употреба и не користи струја или батерии. Безбеден, брз и здрав.
  ден 1.700,00 со ддв.
  Слика на Nip - Miss Denti силикон цуцла

  Nip - Miss Denti силикон цуцла

  Првата стоматолошка цуцла која овожува правилен притисок на запчињата на вашето дете.
  ден 245,00 со ддв.
  Слика на Nip - Аспиратор за нос

  Nip - Аспиратор за нос

  Течењето на нос збогум!
  ден 220,00 со ддв.
  Слика на Nip - Греач за бебешки шишиња

  Nip - Греач за бебешки шишиња

  Брзо загревање на шишиња и тегли.
  ден 2.360,00 со ддв.
  Слика на Nip - Држач за цуцла

  Nip - Држач за цуцла

  Цуцлата е секогаш подготвена
  ден 215,00 со ддв.
  Слика на Nip - Навлака за прст за чистење уста

  Nip - Навлака за прст за чистење уста

  Прво чистење и масажа на непцата, јазикот и устата со навлаката за прст од брендот nip.
  ден 285,00 со ддв.