Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Проектор

  Рачен проектор со мелодии. Проекторот е во пакување со 4 различни сетови за проектирање. Морски свет, животни од џунглата, птици и возила. Проeкторот има опција да се користи и само како уред за мелодија, без светло.
  Шифра: 29306
  ден 450,00 со ддв.

  • Работи на 3х 1,5V АА батерии, кои не се вклучени во пакувањето;

  • Димензија на производот: 17x6.5 cm;

  • Димензии на пакувањето: 26.5x21x5 cm.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Работи на 3х 1,5V АА батерии, кои не се вклучени во пакувањето;

  • Димензија на производот: 17x6.5 cm;

  • Димензии на пакувањето: 26.5x21x5 cm.

  Ознаки за производ