Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Рекреација

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Автомобил на акумулатор BMW М

  Автомобил на акумулатор BMW М

  Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.
  ден 13.390,00 со ддв.
  Слика на Базен со пумпа премиум

  Базен со пумпа премиум

  ден 11.500,00 со ддв.
  Слика на Лизгалка со кош

  Лизгалка со кош

  ден 6.990,00 со ддв.
  Слика на Трицикл Loco Croco - LC1

  Трицикл Loco Croco - LC1

  • Достапен во беж, сив, виолетов, црвена боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
  ден 5.190,00 со ддв.
  Слика на Туркало - Spaceship

  Туркало - Spaceship

  Наменето за деца од 1 годинка кои ги охрабрува да ги направат своите први чекорчиња.
  ден 1.250,00 со ддв.
  Слика на Loco Croco 3 во 1 тротинет

  Loco Croco 3 во 1 тротинет

  Три намени, три забави, запаковани во еден практичен и модерен детски тротинет. Може вие да го туркате детето при прошетка или може детето само да се вози седејќи или стоејќи.
  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Базен со пумпа и скали премиум
  Слика на Лизгалка мала

  Лизгалка мала

  Детска лизгалка изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор.
  ден 2.590,00 со ддв.
  Слика на Туркало - Lucky Star

  Туркало - Lucky Star

  Наменето за деца од 1 годинка кои ги орабрува да ги направат првите свои чекорчиња.
  ден 1.250,00 со ддв.
  Слика на Hoverboard

  Hoverboard

  Hoverboard е одлична и модерна технологија направен од самобалансирачки,елегантни и стабилни тркала со повеќечасовно траење на батеријата. Hoverboard нуди забавно возење пропратено со музика од вашиот телефон, со елегантен дизајн и светкави LED светла.
  ден 12.000,00 со ддв.
  Слика на Loco Croco тротинет - копирај

  Loco Croco тротинет - копирај

  Ултра модерни и лесни! Шарени и забавни незаборавни моменти. Одличен сопатник на вашето дете во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.
  ден 2.590,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор - Kikka Boo - Scorpion Red
  Слика на Базен со пумпа и скали премиум
  Слика на Лизгалка со кош

  Лизгалка со кош

  Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
  ден 6.990,00 со ддв.
  Слика на Трамбулина голема со скали

  Трамбулина голема со скали

  Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава.
  ден 13.490,00 со ддв. ден 11.490,00 со ддв.
  Слика на Трицикл Loco Croco - LC2

  Трицикл Loco Croco - LC2

  Loco Croco LC2 е трицикл со многу удобно, големо седиште кое може да се ротира. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти. Големо покривче за сенка. Помошни држачи за ноџињата на помали дечиња. Рачката за управување се подесува по висина. Помошна корпа за багаж.
  ден 6.190,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор - Kikka Boo - Jumbo White Graffiti
  Слика на Базен со пумпа премиум 305см x 76см.
  Слика на Баланс бајк

  Баланс бајк

  Баланс бајк е одличен тренинг велосипед кој им помага на децата да научат рамнотежа и управување. Поседува тркала од цврста пена и прилагодувачко седиште.
  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Велосипед 12"

  Велосипед 12"

  Велосипеди за деца со монтажни помошни тгркала. Достапен во три бои .
  ден 3.890,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 90,00 Max: ден 59.500,00
  ден90 ден59500
  • Розева
  • Црвена
  • Сива
  • Сина
  • Беж
  • Зелена
  • Сив
  • Син
  • Црна
  • Бела
  • Жолта
  • Плава
  • Портокалова
  • Виолетова
  • Зелен
  • Сина темно
  • Сива светла
  • Сива темно
  • Жолт
  • Шарен
  • Кафена темно
  • Кафена
  • Портокалов
  • Тиркизна
  • Виолетов
  • Бел
  • Величина 35-38
  • Величина 35-38
  • Величина 39-42
  • Величина 39-42
  • Минт
  • Розева
  • Портокалова
  • Жолта
  • Сина
  • Зелена
  • Бела
  • Црна
  • Плава
  • Црвена
  • Виолетова
  • Црно бел
  • Бел
  • Црн
  • Плав
  • Шарен
  • Јагне
  • Лама
  • Куче
  • Делфин
  • Крокодил
  • Тигар
  • Риба
  • Авион
  • Чамец
  • Графити
  • Черепи
  • Цветови
  • Коала
  • Жирафа
  • Жаба
  • Зајак
  • Зебра
  • Желка
  • Ирвас
  • Пепа прасе
  • Слонче
  • Мајмун
  • Панда
  • Волк
  • Глувче
  • Реинбоу
  • Пикасо