Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Релаксатор Kikka Boo - ANGEL'S HUG 3 in 1

  Бренд: Kikka Boo
  Еден од најголемите подароци што можете да му ги дадете на вашето дете е дарот на удобност. Angel's Hug релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчиња и мали деца. Неговите нежни вибрации и умереното лулање ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Исто така, овој релаксатор можете да го користите во три функции, како релаксатор, лулашка и хранилка. Рајот се чуствува со Angel's Hug.
  Шифра: 55174
  ден 8.900,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за бебиња од самото раѓање до 9 кг.

  • Патентиран изум на нов вид на многу издржлив мотор.

  • Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.

  • Електронска технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.

  • Две позиции за лулање кои ќе помогнат за смирување на бебето, странична и во права насока.

  • Нов дизајн на седиштето кој ќе овозможи целосна удобност.

  • 3 положби на седиштето и 2 позиции на наслонот за грпчето.

  • Таблата за хранење може да се извади.

  • 3 можности за подесување на функциите на делот со играчки:
  - Играчките да се вртат со движења нагоре-надоле.
  - Да има само светло.
  -Да се вртат играчките си светло.

  • 5 брзини на лулање.

  • 12 мелодии, 2 со звуци од природата.

  • Контрола на јачината на звукот.

  • Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.

  • Лесен за склопување и пренесување.

  • EN16232 сертификат за безбедност.

  • Димензи 47 х 32 х 60.5 см.

  • 4 D батерии и адаптер се вклучени во пакувањето.

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 12 kg
  Позиции на седење 3 позиции
  Брзини на лулање 5 брзини
  Седиште меко
  Светло да
  Склопување / Расклопување полуавтоматско
  Функции мултифункции
  Светло да
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Технологија eлектронска смарт технологија за контрола
  Технологија автоматско препознавање на тежината на бебето
  Технологија автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање
  Сертификати EN16232 сертификат за безбедност
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменет за бебиња од самото раѓање до 9 кг.

  • Патентиран изум на нов вид на многу издржлив мотор.

  • Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.

  • Електронска технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.

  • Две позиции за лулање кои ќе помогнат за смирување на бебето, странична и во права насока.

  • Нов дизајн на седиштето кој ќе овозможи целосна удобност.

  • 3 положби на седиштето и 2 позиции на наслонот за грпчето.

  • Таблата за хранење може да се извади.

  • 3 можности за подесување на функциите на делот со играчки:
  - Играчките да се вртат со движења нагоре-надоле.
  - Да има само светло.
  -Да се вртат играчките си светло.

  • 5 брзини на лулање.

  • 12 мелодии, 2 со звуци од природата.

  • Контрола на јачината на звукот.

  • Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.

  • Лесен за склопување и пренесување.

  • EN16232 сертификат за безбедност.

  • Димензи 47 х 32 х 60.5 см.

  • 4 D батерии и адаптер се вклучени во пакувањето.

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 12 kg
  Позиции на седење 3 позиции
  Брзини на лулање 5 брзини
  Седиште меко
  Светло да
  Склопување / Расклопување полуавтоматско
  Функции мултифункции
  Светло да
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Технологија eлектронска смарт технологија за контрола
  Технологија автоматско препознавање на тежината на бебето
  Технологија автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање
  Сертификати EN16232 сертификат за безбедност
  Ознаки за производ