Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Релаксатор Kikka Boo - MIA STELLA 2 in 1

  Бренд: Kikka Boo
  Релаксатор 2 во 1, која може да се трансформира и во релаксатор. Одлична модерна забава и мирен радосен ден. • далечински управувач е вклучен во пакувањето • адаптерoт е вклучен во пакувањето • потребно е 4 AA батерија - која не е вклучена со производот • меко и удобно седиште • безбедносен систем со 5 точки на поврзување • лесен за склопување и пренесување
  Шифра: 55441
  *
  ден 8.690,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  ► Релаксатор

  • Погоден за деца од самото раѓање до 6 месеци (9 кг.)

  • Потполно тивок уред за лулање од кој бебето веднаш заспива

  • Опција за стопирање на лулањето по желба

  • 3 позиции на седење

  • 5 бризни на лулање

  • Монтирачки послужавник со 2 држачи за чаша

  • Уред со музика од 6 мелодии и 5 природни звуци

  • Прилагодлива јачина на тонот

  • Тајмер на 15, 30 и 60 минути интервали

  • Играчки ко се ротираат и светат, го привлекуваат вниманието на малото

  • Лесно склоплив и расклоплив

  • Πpeĸлoпyвaњe нa ĸoмпaĸтнa гoлeминa, пoгoднo зa cĸлaдиpaњe

  • Меко седиште

  • Дизајниран за игра

  • 5 точки на безбедност

  • 2 позиции на висина

   

  ► Хранилка

  Погодна за бебиња од самото раѓање до 6 месеци

  • 3 позиции на седење

  • Опција за лулање со заклучување

  • Монтирачки послужавник со 2 држачи за чаша

  • Меко седиште

  • Дизајниран за игра

  • 5 точки на безбедност

  • 2 позиции на висина

   

  • Вклучен далечински управувач со вклучени батерии

  • Вклучен адаптер, за користење без батерии

  • Работи на 2 ААА батерии за играчките и 4 D АА батерии за музичкиот уред, кои не се вклучени во пакувањето

  • Димeнзии: 67 х 75 х 87 cм.

  (relaksator) (loco) (croco)

  Спецификации на производот
  За возраст 0 - 6 месеци
  Наменето за деца со тежина 0 - 9 kg
  Механизам на батерии
  Механизам на полнење (адаптер)
  Технологија далечински управувач
  Функции мултифункции
  Брзини на лулање 5 брзини
  Држач за чаша/шише да
  Аксесоари плишана играчка
  Аксесоари музика
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ