Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Робот Bingo на далечинско

  Робот Bingo на безжично далечинско. Тој танцува, збори и реагира кога ќе го погалите за глава. На горниот дел од главата има сензори за допир.
  Шифра: 29077
  ден 1.000,00 со ддв.

  • Роботот работи на 4х1,5V AA батерии, а далечинското на 2x1,5V AA, кои не се вклучени во пакувањето;

  • Димензии на роботот: 23x13x7 cm;

  • Димензии на пакувањето: 25x21x10 cm.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Роботот работи на 4х1,5V AA батерии, а далечинското на 2x1,5V AA, кои не се вклучени во пакувањето;

  • Димензии на роботот: 23x13x7 cm;

  • Димензии на пакувањето: 25x21x10 cm.

  Ознаки за производ