Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Loco Croco - CRUISER

  Бренд: Loco Croco
  Седиштето Cruiser е одлична безбедност со модерен и цврст дизајн. Наменето за деца од 9 до 36 килограми. Лесно се прикачува и вклопува во вашиот автомобил. Има 5 безбедносни точки на врзување со појасите.
  Шифра: 781939
  ден 6.490,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за деца од 9-36 кg

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување

  • Безбедносен појас кој се регулира по висина

  • SPS - Side impact protection - систем за странична заштита за поголема безбедност.

  • Мека подлога за удобно патување

  • Обезбедува максимална странична заштита од удар

  • Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции

  (sediste za vo avtomobil) (detsko sediste) (bezbednost)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 9-36 kg (I, II, III)
  Насока на движење во двете насоки
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Позиции на седење 4 позиции
  Спецификација SPS - Систем за странична заштита за поголема безбедност
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменето за деца од 9-36 кg

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување

  • Безбедносен појас кој се регулира по висина

  • SPS - Side impact protection - систем за странична заштита за поголема безбедност.

  • Мека подлога за удобно патување

  • Обезбедува максимална странична заштита од удар

  • Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции

  (sediste za vo avtomobil) (detsko sediste) (bezbednost)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 9-36 kg (I, II, III)
  Насока на движење во двете насоки
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Позиции на седење 4 позиции
  Спецификација SPS - Систем за странична заштита за поголема безбедност
  Ознаки за производ