Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Loco Croco - GATOR

  Бренд: Loco Croco
  Gator (Гатор) е меѓу првите и најдобрo продаваните артикли, топло добредојдено дополнувања во семејството на брендот Loco Croco. Ова седиште за во автомобил може да се користи за бебиња до 5 години, почнувајќи од првите денови од нивниот живот. Опремен со 4-позициско подесување на навалување, што овозможува сместување на бебето во режим и на лежење.
  Шифра: 782639
  *
  ден 5.290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за деца со тежина до 25 kg, групи 0+, I и II. 

  • Безбесносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.

  • 4 позиции за грбчето кои се регулираат со механизам кој се наоѓа на предната страна од седиштето. 

  • Обезбедуба максимална странична заштита од удар. 

  • Прекривката се отстранува и може да се пере.Сертифицирано по ECE R44/04.

  (sediste) (sediste za vo avtomobil)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 25 kg (0+, I, II)
  Позиции на седење 4 позиции
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Насока на движење во двете насоки
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменето за деца со тежина до 25 kg, групи 0+, I и II. 

  • Безбесносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.

  • 4 позиции за грбчето кои се регулираат со механизам кој се наоѓа на предната страна од седиштето. 

  • Обезбедуба максимална странична заштита од удар. 

  • Прекривката се отстранува и може да се пере.Сертифицирано по ECE R44/04.

  (sediste) (sediste za vo avtomobil)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 25 kg (0+, I, II)
  Позиции на седење 4 позиции
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Насока на движење во двете насоки
  Ознаки за производ