Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Loco Croco - NILE

  Бренд: Loco Croco
  Седиштето Nile е одлична безбедност за вашето дете. Наменето за деца од самото раѓање до 25 килограми. Лесно се прикачува и вклопува во вашиот автомобил. Има 5 бесбедносни точки на врзување со појасите.
  Шифра: 783919
  *
  ден 5.690,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за деца од самото раѓање до 25 кg

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Безбедносен појас кој се регулира по висина.

  • SPS - Side impact protection - систем за странична заштита за поголема безбедност.

  • Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.

  • Обезбедува максимална странична заштита од удар.

  • Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции.

  (Sediste detsko za vo avtomobil) (Bezbednost)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 25 kg (0+, I, II)
  Позиции на седење 3 позиции
  Насока на движење во двете насоки
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Спецификација SPS - Систем за странична заштита за поголема безбедност
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменето за деца од самото раѓање до 25 кg

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Безбедносен појас кој се регулира по висина.

  • SPS - Side impact protection - систем за странична заштита за поголема безбедност.

  • Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување.

  • Обезбедува максимална странична заштита од удар.

  • Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции.

  (Sediste detsko za vo avtomobil) (Bezbednost)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 25 kg (0+, I, II)
  Позиции на седење 3 позиции
  Насока на движење во двете насоки
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Спецификација SPS - Систем за странична заштита за поголема безбедност
  Ознаки за производ