Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Сет бебе

  Кукла бебе со сет од пелени, нокширче и шише-цуцла за хранење. Куклата мочка и има уред кој при притискање испушта звуци.
  Шифра: 29244
  ден 750,00 со ддв.

  • Уредот работи на 3x AG13 батерии кои се вклучени во пакувањето;

  • Куклата ја има во две бои облека: розева и црвена;

  • Димензии на производот: 34x20 cm;

  • Димензии на пакувањето: 30x35x12 cm. 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Уредот работи на 3x AG13 батерии кои се вклучени во пакувањето;

  • Куклата ја има во две бои облека: розева и црвена;

  • Димензии на производот: 34x20 cm;

  • Димензии на пакувањето: 30x35x12 cm. 

  Ознаки за производ