Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Soft trainer, шише за бебиња

  Бренд: nip
  Шифра: 4435102
  ден 360,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Ортодонски мек отвор што не пропушта течности, направен од силикон, наменет за бебиња поголеми од 6 месеци +
  • Силиконскиот отвор, не се затвара во текот на пиењето
  • Помага при учење на процесот за пиење
  • Ергономски облик лесен за држење
  • Хигиенско капаче кое го заштитува отворот од нечистотија
  • 260 ml.
  • 0% BPA

  (шише)(sise)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ