Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Дубаци

  Дубакот е уред во кои бебето може да биде безбедно додека ги вежба нозете и го поместува уредот нагоре или надолу, или од страна на страна. Дубакот е најпогоден уред за помагање при проодување на детето.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Kikka Boo ABC дубак

  Kikka Boo ABC дубак

  Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.
  ден 3.390,00 со ддв.
  Слика на Дубак Kikka Boo - Unicorn

  Дубак Kikka Boo - Unicorn

  ден 2.790,00 со ддв.