Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранење и доење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Nip - Греач за бебешки шишиња

  Nip - Греач за бебешки шишиња

  Брзо загревање на шишиња и тегли.
  ден 2.360,00 со ддв.
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments

  Nip - Шише со широк отвор 150ml First Moments

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 475,00 со ддв.
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments + Подарок глодалка

  Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments + Подарок глодалка

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 500,00 со ддв.
  Слика на Глодалка човече

  Глодалка човече

  ден 100,00 со ддв.
  Слика на Сет за чистење шишиња Kikka Boo

  Сет за чистење шишиња Kikka Boo

  Сет за одржување на негата и хигиената на шишенцето на вашето бебе.
  ден 200,00 со ддв.
  Слика на Сет чаши

  Сет чаши

  ден 305,00 со ддв.
  Слика на Nip - Термофор против грчеви
  Слика на Soft trainer, шише за бебиња

  Soft trainer, шише за бебиња

  ден 290,00 со ддв.
  Слика на Сет со четки глодалки

  Сет со четки глодалки

  За чистење на врвовите на првите млечни заби
  ден 215,00 со ддв.
  Слика на Чинија длабока

  Чинија длабока

  За првото искуство во јадењето.
  ден 260,00 со ддв.
  Слика на Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  ден 320,00 со ддв.
  Слика на Trainer cup, шише за бебе

  Trainer cup, шише за бебе

  ден 280,00 со ддв.
  Слика на Прстен глодалка

  Прстен глодалка

  За опуштено четкање
  ден 275,00 со ддв.
  Слика на Сет чинии 4 во 1

  Сет чинии 4 во 1

  ден 420,00 со ддв.
  Слика на Nip - Miss Denti силикон цуцла

  Nip - Miss Denti силикон цуцла

  Првата стоматолошка цуцла која овожува правилен притисок на запчињата на вашето дете.
  ден 245,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 100,00 Max: ден 2.360,00
  ден100 ден2360
  • Розева
  • Сина
  • Минт
  • Портокалова
  • Плава
  • Зелена
  • 0-6 месеци
  • 5-18 месеци
  • 16-32 месеци
  • 6+ месеци
  • Ракче
  • Жаба
  • Бувче
  • Мече
  • Сина
  • 5-13 месеци
  • Розеви
  • 13+ месеци